Realizace: Barrandov, Praha

Na přelomu minulého roku jsme byli osloveni stát se součástí vznikajícího projektu pod vedením architektonického studia ANNY Architects. Jejich realizace spočívala v částečné výstavbě a kompletním zařízení nového bytu v pražské čtvrti Barrandov. Kombinovaly se zde striktně moderní linie s hřejivými prvky tradičních řemesel.

VÍCE

Aldo Jacober - konec kudrlinek v nábytkovém designu

Rychlé vysrknutí silného espressa, posezení na prosluněném balkonu, nečekaná návštěva přátel nebo jen radost při pohledu na nevšední designový kousek. O takových šťastných momentech v životě člověka ví Italové své a když Aldo Jacober navrhuje židli Trieste, chce tyto příběhy vepsat do jejího designu. Lační po odvážném návrhu a funkci. Přebytečné kudrlinky vynechává a nechává promluvit jazyk strohé geometrie.

VÍCE

Kus Japonska v TeakPeaku

Ikonické křeslo Nychair X. Že jste o něm ještě neslyšeli? V zemi vycházejícího slunce to je pojem stejný, možná větší jako pro nás Halabala.S tím rozdílem, že se vyrábí dodnes a je v něm trochu více funku

VÍCE

Díky Gershwinovi aneb Příběh komody, která utvořila TeakPeak

Na začátku našeho TeakPeaku byla komoda na vinylové desky, které pracovně říkáme Gershwin. Byla prvním vlastním výrobkem, který jsme si v dílně vytvořili a následně začali posílat do světa. Ačkoliv máme v portfoliu už větší projekty, tak právě tento kousek určil TeakPeaku směr, kterým se řídíme dodnes. Objevte TeakPeak společně s příběhem phono komody Gershwin.

VÍCE