Doprava a platba

Doprava, výnos a montáž


Doručení nábytku zpravidla zajišťujeme vlastními dopravními prostředky podle námi plánovaných tras, což zaručuje dodání bez poškození. Každý kus je pečlivě zabalen a dostává se mu šetrného zacházení. Naše harmonogramy rozvozů jsou s dostatečným předstihem sděleny každému zákazníkovi telefonicky.

Kromě bezpečné dopravy nabízíme také výnos a odbornou montáž, která zajišťuje spolehlivé fungování produktu. Díky tomu si můžete být jistí, že vám nábytek bude sloužit napořád. Zbylé obalové materiály si odvážíme s sebou. Vidět osobně spokojeného zákazníka je naší hlavní odměnou!

Jestliže není možné zajistit dopravu a montáž z naší strany, jsme k dispozici zákazníkům na technické telefonní lince.

Pokud budete mít další dotazy ohledně dopravy a montáže, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 775 751 144 nebo prostřednictvím emailu na adrese info@teakpeak.cz.


Zasílání produktů přes další spediční firmy


Pokud se jedná o menší objednávky (např: keramika, textil, malý nábytek), poslání řešíme přes další spediční firmy. V současnosti spolupracujeme se Zásilkovnou a GLS. Tyto spediční firmy si volíte na konci objednávky spolu se způsobem platby. 


Poslání prostřednictvím Zásilkovny: O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. o odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce.


Poslání prostřednictvím GLS: Zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. V případě, že zvolíte adresu pro doručování na místo Vašeho zaměstnání, prosíme uveďte také název a adresu společnosti, kde pracujete.


Ve výjimečných případech a po pečlivé komunikaci se zákazníkem posíláme i rozměrnější objednávky prostřednictvím dalších spedičních firem. Pro tyto případy využíváme služeb přepravní společnosti TopTrans nebo Dachser


Poslání prostřednictvím TopTransu nebo Dachseru: Se zákazníkem je vždy předem dohodnut den možného přijetí zásilky. Konkrétní den doručení zákazník dodatečně potvrzuje již dopravci, který ho kontaktuje den před samotným doručením. Zákazník je oprávněn posunout dodání na další rozvozový den.  


Pro více informaci, navštivte sekci: Obchodní podmínky

 

 

Platební podmínky

 

Platební metody: 

Bankovní převod: Klient bude mít možnost zaplatit objednávku prostřednictvím bankovního převodu. Potřebné údaje (číslo účtu, variabilní symbol atd.) budou poskytnuty klientovi při potvrzení objednávky. 

Platební brána: Klient bude mít také možnost platit online pomocí platební brány. Akceptujeme kreditní karty (Visa, MasterCard) a online platební služby. Platební brána bude zajištěna prostřednictvím našeho partnera, který zajistí bezpečnou a spolehlivou transakci.

 

Splatnost: 

Bankovní převod: Objednávky zaplacené bankovním převodem musí být uhrazeny do data splatnosti, který je uveden na faktuře. Pokud platba není obdržena do stanoveného termínu, objednávka bude automaticky zrušena. 

Platební brána: Platby provedené pomocí platební brány jsou okamžitě vyúčtovány a nemusíte se starat o splatnost.

 

Výměna a vrácení peněz: 

V případě, že zákazník vrátí zboží nebo požádá o vrácení peněz, bude mu vrácena částka, kterou zaplatil za vrácené zboží. Vrácení peněz bude provedeno do [počet dní] od obdržení vráceného zboží. V případě, že vrácené zboží není ve stavu, ve kterém bylo doručeno, může být částka vrácení peněz snížena o odpovídající částku za zhoršený stav zboží.

 

Zabezpečení platby: 

Snažíme se zajistit bezpečnost plateb na našem e-shopu. Používáme moderní technologie šifrování a zabezpečené přenosové protokoly (např. SSL), aby byly vaše platební údaje chráněny před neoprávněným přístupem a zneužitím.

 

Platební úroky: 

Zatím neposkytujeme splátkový systém nebo úvěry. Celková částka objednávky musí být uhrazena v plné výši v souladu s platebními metodami uvedenými výše.

 

Daňové povinnosti:

Všechny ceny na našem e-shopu jsou uvedeny s DPH, pokud není uvedeno jinak.

 

Pro více informaci, navštivte sekci: Obchodní podmínky