O nás

Jsme nábytkové kreativní studio TeakPeak store.
Naší vášní je design, užitečnost, respekt k přírodě a k etickým standardům při výrobě. Zákazníkům chceme poskytnout nákup spojený se stálými a smysluplnými hodnotami.

Naše nabídka je složena z vlastní tvorby, která od návrhů až po výrobu probíhá u nás na Šumavě. V rámci spolupráce s dalšími truhlářskými a designérskými studii nabízíme produkty i od renomovaných tvůrců a dodavatelů. Základem našeho portfolia jsou postele, stoly, židle, komody a skříně z dřevin s certifikovaným původem FSC. Dalším sortimentem jsou křesla spolu s pohovkami a lokálně vyráběné matrace. V naší nabídce objevíte i keramiku z budějovických kreativních ateliérů. Se zákazníky udržujeme čilý kontakt pomocí našich sociálních sítí, rozhovorů, blogů. Anonymní prodej nábytku je nám cizí – přinášíme osobitost, stálou hodnotu a vědomý prožitek z nákupu.  

Zajímají vás konkrétní otázky? Náhlédněte do sekce často kladených dotazů a nebo nás neváhejte kontaktovat skrze email: info@teakpeak.cz nebo po telefonu +420 775 751 144. Rádi vás vyslyšíme i na našem instragramovém profilu, jak jste na to u nás zvyklí.

Jsme tu pro vás kdykoliv.

Přejít na e-shop