Proč my

Smysluplně komunikovaná doprava a odborná montáž

Úspěšným prodejem nábytku to pro nás nekončí. Dbáme na to, abychom zákazníkům poskytli i maximální po-nákupní servis v podobě kvalitně komunikované dopravy, výnosu, odborné montáže u vás doma a odnosu balného materiálu. Tyto nadstandartní služby si zajišťujeme vlastními dopravními prostředky a kvalifikovaným personálem. Pokud nelze zajistit montáž z naší strany, jsme zákazníkům při ruce na technické telefonní lince. Na základě tohoto přístupu máme osobní zkušenost s každým produktem, který zákazníkům nabízíme a víme přesně, jak s ním zacházet.

Náš sklad, váš prostor

Sladit datum výroby objednaného nábytku spolu s finalizací vlastního bydlení bývá někdy oříšek. Termíny se dnes mění ze dne na den. U nás tento problém řešit nemusíte. TeakPeak disponuje vlastním skladem. Tudíž jsme schopní vám objednané produkty u nás podržet do doby, než to pro vás bude maximálně příhodné. Tato služba samozřejmě není nijak zpoplatněna.

 

Ano, jsme prodejci - ale hlavně tvůrci

Navrhování a tvorba nábytku je naše osobní vášeň. Vlastní projekty jsou výsledkem dlouhodobých studií, zkoumání technických a materiálových možností. Alfou a omegou je možnost své nápady realizovat v domácí truhlárně, u nás na Šumavě. Díky mnohaletým zkušenostem z vlastních realizací přesně víme, co je řemeslo a co jen prázdný výrobek určený pouze k prodeji. My zůstáváme na straně řemesla, které dělá spokojeného jak tvůrce, tak zákazníka. To platí o vlastní tvorbě, ale i o tvorbě od našich dodavatelů.

Osobní zkušenost s prodávanými produkty

Projděte si naše stránky a zjistíte, že veškeré produkty máme nafocené z vlastního ateliéru. Jedna z hlavních myšlenek našeho TeakPeaku je prodej fyzických věcí – těch skutečných, nikoliv jen počítačových vizualizací. S produkty, které prodáváme máme osobní zkušenost, dotkli jsme se jich, známe jejich specifika a hodnoty. Věříme, že tento postup přináší kvalitní produkty, na které může být pyšný tvůrce i majitelNaše ekologické a morální hodnoty

Vlastní rozvoz nábytku a odvoz balného materiálu nám umožňuje up-cyklovat již použité plasty a kartony. Touto strategií šetříme čas při vytváření dalších balících forem, taktéž výrazně redukujeme produkci odpadových materiálů. Naši nabídku tvoří kvalitně zpracované produkty, které jsou vytvořeny za účelem přínosu estetických hodnot a užitku, nikoliv pouze za účelem prodeje. Jsme přesvědčeni, že u těchto výrobků má člověk posléze potřebu starat se o ně a vytvářet si k nim uvědomělý vztah – což je pravý opak konzumu.

Estetická jednota

Cílíme na produkty, které v sobě nesou hodnotné estetické a řemeslné prvky. Vedle čistě subjektivního požitku z krásna věříme, že pravá estetika je i o užitečnosti a praktičnosti. Naše nabídka se skládá z pečlivě kurátorovaného výběru produktů, které se neohýbají pod diktátem rychle pomíjeních trendů, ale jsou svébytnými projevy lidského tvůrčího ducha. Vedle smysluplného designového směru dbáme na ucelenost a estetické souznění naší celkové nabídky.

Přejít na e-shop